پویا شفیعیون

پویا شفیعیون، متولد اسفندماه ۱۳۵۹، فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد شیمی در سال ۱۳۸۸ و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی در سال ۱۳۹۸ می‌باشد که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در صنعت بیمه به عنوان نخستین نماینده رسمی شرکت بیمه سامان در استان اصفهان آغاز نمود. او تا کنون بیش از ۱۶ سال است که در این حرفه به صورت تخصصی و تمام‌وقت فعالیت می‌نماید.

اعتماد

باتوجه به اینکه ارائه بیمه‌نامه‌های ناقص یا تفهیم نامناسب متن بیمه‌نامه و در نتیجه عدم دریافت خسارت مورد انتظار، غالباً یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های بیمه‌گذاران محسوب می‌شود، پویا شفیعیون به عنوان کارشناس تخصصی فعال در صنعت بیمه، محور اصلی فعالیت خود را رفع نیاز مشتریان در نظر می‌گیرد و در این راستا با مطالعه و ارزیابی نوع فعالیت گروه‌های مختلف بیمه‌گذاران، بیمه‌نامه‌های جامعی را تدوین و طراحی نموده است که نتیجه آن، صدور بیمه‌نامه‌های جامع تحت عنوان بسته‌های جامع بیمه‌ای برای گروه‌های مختلف بیمه‌گذاران می‌باشد. این رویکرد موجب می‌شود بیمه‌گذار در صورت صدور کلیه بیمه‌نامه‌های موجود در بسته جامع بیمه‌ای پیشنهادی، بتواند در صورت بروز انواع مختلف حوادث احتمالی، حداکثر خسارت ممکن را از شرکت بیمه دریافت نماید و کمترین زیان را متحمل گردد.

لازمه پیمودن این مسیر، ارائه راهکارها و مشاوره های خاص در جهت دریافت خسارت می باشد که بخش عمده آن به صدور بیمه نامه صحیح مرتبط می شود و این فرآیند با رویکرد کار تیمی و استخدام و آموزش بهترین نیروهای وفادار سازمانی میسر گردیده است.

چشم انداز

پویا شفیعیون چشم انداز خود را در ترویج صحیح و شفاف فرهنگ بیمه ای برای هر نفر باتوجه به وضعیت و نوع فعالیت  آنان می داند و امیدوار است که بتواند با تعامل و تاثیر دو طرفه مابین شرکت های بیمه و بیمه گذاران، سهولت و راحتی را برای بیمه گذاران به ارمغان آورد و سازمانی را ایجاد نماید که متکی به فرد نبوده و بتواند به طور سیستماتیک خدمات رسانی را به راحتی و سهولت و سرعت به انجام برساند.